Legendaarinen painaisitko nappia jos! Mutta minun versio đ
Saki löysi utawan ja huomasi utawan pellolla kynÀn ja paperia, hÀn piirsi kanin hassuissa vaatteissa ja sitten hÀnen viereen TULI kani hassuissa vaatteissa, FunnyBunny. Noin Saki rakensi koko utawan kansan.
1/7 - Painaisitko nappia jos.. (Utawa edition!)
Painaisitko nappia, Jos tavata lempi hahmoksi mistÀ tahansa pelistÀ/sarjasta mutta sinun tÀytyy muuttaa Utawaan?
2/7 - Painaisitko nappia jos.. (Utawa edition!)
Painaisitko nappia, jos saisit unelma työsi mutta et saa enÀÀ ikinÀ nÀhdÀ ystÀviÀsi?
3/7 - Painaisitko nappia jos.. (Utawa edition!)
Painaisitko nappia, jos saisit tavata ihan kuka tahansa utawalaisen mutta et enÀÀ ikinÀ nÀkisi taivasta?
4/7 - Painaisitko nappia jos.. (Utawa edition!)
Painaisitko nappia, jos saisit tietÀÀ kaiken kaikessa mutta joudut vaihtamaan jonkun tai oman lemmikin kanssa kehoja vuodeksi?
5/7 - Painaisitko nappia jos.. (Utawa edition!)
Painaisitko nappia, jos Rio ja Michiko menisivÀt yhteen ja joudut tulemaan heidÀn yli romanttisiin hÀihin?
6/7 - Painaisitko nappia jos.. (Utawa edition!)
Painaisitko nappia, jos saisit olla pÀÀhenkilö siinÀ sarjassa/elokuvassa mitÀ viimeksi katsoit?
7/7 - Painaisitko nappia jos.. (Utawa edition!)
Painaisitko nappia, jos saisit loputtomasti taikavoimia mutta joutui sitÀ asumaan Soran kanssa? (hÀn tulee herÀttÀmÀÀn sinut viisi aamulla koska ei uskalla hakea vettÀ..)